Stowarzyszenie

Początki

Agile Rebels powstało w 2015 roku jako niezależne przedsięwzięcie grupy zwolenników stosowania zwinnych metod wytwarzania. Inicjatorem powstania naszej grupy jest Tomek Włodarek. Połączył nas Scrum, wspólne szkolenia, projekty lub współpraca na jednym z wcześniejszych etapów naszego życia. Przede wszystkim połączyła nas idea.

Inspired People. Better Products.

Stworzony przez nas, swego rodzaju biznesowy think tank, pozwala nam uczyć, wspierać i zmieniać środowiska pracy. Wspieramy zarówno małe jak i duże organizacje, z sektora prywatnego jak i public. Mieliśmy przyjemność współpracować z softwarehousami, branżą gamingową, uczelniami wyższymi, bankami i firmami ubezpieczeniowymi.

Zwinność to dla nas coś więcej

Zwinność to gruntowna zmiana paradygmatu operowania organizacji. Dla nas to coś znacznie więcej niż nowy sposób pracy. To sposób na zaspokajanie potrzeb klientów, rozwój specjalistów i fun z dobrze wykonanej pracy. Wierzymy, że poprzez edukację i udzielania wsparcia, możemy pomóc stworzyć lepsze i bardziej efektywne miejsca pracy. Wspieramy i współtworzymy zwinne społeczności.

Solidny fundament

W 2019 roku podjęliśmy decyzję o założeniu Stowarzyszenia Agile Rebels. Jesteśmy przekonani, że ten krok pomoże nam docierać i realizować naszą misję w szerszym gronie.

Wkrótce więcej szczegółów. Scrum On!